Programma Standaard Heren

1e Ronde: O23 GroepSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 1Dinsdag 29 september 202020.00 uurFC Winterswijk O23Longa '30 O23
Wedstrijdnummer 2Dinsdag 29 september 202020.00 uurSilvolde O23AZSV O23
Wedstrijdnummer 3Dinsdag 15 september 202020.00 uurRKZVC O23HSC '21 O233 - 0
Wedstrijdnummer 4Dinsdag 15 september 202020.00 uurFC Trias O23Varsseveld O235 - 1
Wedstrijdnummer 5Dinsdag 15 september 202020.00 uurDVC '26 O23Gendringen O235 - 1
Wedstrijdnummer 6Dinsdag 15 september 202020.00 uurVIOD O23DCS O233 - 6
Wedstrijdnummer 7Dinsdag 15 september 202020.00 uur't Peeske O23DZC '68 O230 - 4
Wedstrijdnummer 8Dinsdag 15 september 202020.00 uurFC Bergh O23SDOUC O233 - 4
Wedstrijdnummer 9Dinsdag 29 september 202020.00 uurSP Lochem O23FC Zutphen O23
Wedstrijdnummer 10Dinsdag 15 september 202020.00 uurv.v. Dieren O23VIOS B. O236 - 4
Wedstrijdnummer 11Dinsdag 15 september 202020.00 uurVorden O23AZC O237 - 1
1e Ronde: B GroepSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 12Dinsdag 22 september 202020.00 uurSC RijnlandRKPSC4 - 1
Wedstrijdnummer 13Dinsdag 22 september 202020.00 uurSDZZDoetinchem1 - 6
Wedstrijdnummer 14Dinsdag 29 september 202020.00 uurSV BabberichFC Bergh
Wedstrijdnummer 15Dinsdag 6 oktober 202020.00 uurOBWsv Loil
Wedstrijdnummer 16Dinsdag 22 september 202020.00 uurFC TriasVIOS B.5 - 2
Wedstrijdnummer 17Dinsdag 22 september 202020.00 uurUlftse BoysKeijenburgse Boys3 - 4
Wedstrijdnummer 18Dinsdag 22 september 202020.00 uurHalleGendringen1 - 7
Wedstrijdnummer 19Dinsdag 22 september 202020.00 uurAD '69Terborg2 - 2*
Wedstrijdnummer 20Dinsdag 22 september 202020.00 uurFC DinxperloSP Rekken3 - 1
Wedstrijdnummer 21Dinsdag 22 september 202020.00 uurSC EDSSV Basteom0 - 3
Wedstrijdnummer 22Dinsdag 22 september 202020.00 uurGorsselWarnsveldse Boys1 - 4
Wedstrijdnummer 23Dinsdag 22 september 202020.00 uurFC ZutphenAZC8 - 1
Wedstrijdnummer 24Dinsdag 22 september 202020.00 uurHarfsenSP Lochem4 - 3
Wedstrijdnummer 25Dinsdag 22 september 202020.00 uurv.v. DierenSSA Ratti - Socii4 - 0
1e Ronde: A GroepSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 26Dinsdag 29 september 202020.00 uurDVC '26Concordia-W
Wedstrijdnummer 27Dinsdag 29 september 202020.00 uurVVG '25AZSV
Wedstrijdnummer 28Dinsdag 29 september 202020.00 uurSilvoldeVIOD
Wedstrijdnummer 29Dinsdag 29 september 202020.00 uurVarsseveldSDOUC
Wedstrijdnummer 30Dinsdag 29 september 202020.00 uurVordenGrol
Wedstrijdnummer 31Dinsdag 29 september 202020.00 uurDCSDZC '68
Herkansingsronde:
O23 Groep
SpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 32Dinsdag 6 oktober 202020.00 uurn.n.b.n.n.b.
Wedstrijdnummer 33Dinsdag 6 oktober 202020.00 uurVarsseveld O23HSC '21 O23
Wedstrijdnummer 34Dinsdag 6 oktober 202020.00 uurGendringen O23VIOD O23
Wedstrijdnummer 35Dinsdag 6 oktober 202020.00 uur't Peeske O23FC Bergh O23
Wedstrijdnummer 36Dinsdag 6 oktober 202020.00 uurVIOS B. O23n.n.b.
Wedstrijdnummer 37Dinsdag 6 oktober 202020.00 uurAZC O23Be Quick Z.
Herkansingsronde:
B Groep
SpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 38Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 39Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 40Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 41Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 42Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 43Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 44Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Herkansingsronde:
A Groep
SpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 45Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 46Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 47Dinsdag 13 oktober 202020.00 uur
2e Ronde: O23 GroepSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 48Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 49Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 50Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 51Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 52Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 53Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 54Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 55Dinsdag 27 oktober 202020.00 uur
2e Ronde: B GroepSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 56Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 57Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 58Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 59Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 60Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 61Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 62Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 63Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 64Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 65Dinsdag 10 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 66Dinsdag 10 november 202020.00 uur
2e Ronde: A GroepSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 67Dinsdag 24 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 68Dinsdag 24 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 69Dinsdag 24 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 70Dinsdag 24 november 202020.00 uur
Wedstrijdnummer 71
TussenrondeSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 72n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 73n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 74n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 75n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 76n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 77n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 78n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 79n.t.b.20.00 uur
Achtste FinaleSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 80n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 81n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 82n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 83n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 84n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 85n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 86n.t.b.20.00 uur
Wedstrijdnummer 87n.t.b.20.00 uur
KwartfinaleSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Kwartfinale 1n.t.b.20.00 uur
Kwartfinale 2n.t.b.20.00 uur
Kwartfinale 3n.t.b.20.00 uur
Kwartfinale 4n.t.b.20.00 uur
Halve FinaleSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Halve Finale 1 (Locatie: Sportpark Dichteren)n.t.b.20.00 uur
Halve Finale 2 (Locatie: Sportpark Dichteren)n.t.b.20.00 uur
FinaleSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Finale (Locatie: Sportpark Dichteren)n.t.b.18.30 uur