Poulefase Jeugd Onder 15

Klasse A - Poule 1WedstrijdenPuntenDoelsaldo
FC Trias JO15-149+11
DZC'68 JO15-136+8
SV Grol JO15-136+3
SP Lochem JO15-133-5
Reünie/GSV'63 JO15-130-17
SpeelrondeSpeeldatumAanvangstijdThuisUitUitslag
Speelronde 1Woensdag 25 september 201919.00 uurFC Trias JO15-1SV Grol JO15-14-2
Speelronde 1Woensdag 25 september 201919.00 uurDZC'68 JO15-1Reünie/GSV'63 JO15-18-1
Speelronde 2Woensdag 2 oktober 201919.00 uurFC Trias JO15-1SP Lochem JO15-14-0
Speelronde 2Woensdag 2 oktober 201919.00 uurSV Grol JO15-1DZC'68 JO15-14-2
Speelronde 3Woensdag 23 oktober 201919.00 uurReünie/GSV'63 JO15-1SP Lochem JO15-11-3
Speelronde 3Woensdag 23 oktober 201919.00 uurFC Trias JO15-1DZC'68 JO15-11-4
Speelronde 4Woensdag 6 november 201919.00 uurSV Grol JO15-1SP Lochem JO15-16-3
Speelronde 4Woensdag 6 november 201919.00 uurReünie/GSV'63 JO15-1FC Trias JO15-10-8
Speelronde 5Woensdag 27 november 201919.00 uurDZC'68 JO15-1SP Lochem JO15-1
Speelronde 5Woensdag 27 november 201919.00 uurSV Grol JO15-1Reünie/GSV'63 JO15-1
Klasse A - Poule 2WedstrijdenPuntenDoelsaldo
VV Gendringen JO15-137+7
DVC'26 JO15-136+3
FC Dinxperlo JO15-145+1
SC Varsseveld JO15-134-2
V en AV Pax JO15-130-9
SpeelrondeSpeeldatumAanvangstijdThuisUitUitslag
Speelronde 1Woensdag 25 september 201919.00 uurFC Dinxperlo JO15-1VV Gendringen JO15-13-3
Speelronde 1Woensdag 16 oktober 201919.00 uurDVC'26 JO15-1SC Varsseveld JO15-14-0
Speelronde 2Woensdag 2 oktober 201919.00 uurV en AV Pax JO15-1FC Dinxperlo JO15-13-5
Speelronde 2Woensdag 2 oktober 201919.00 uurVV Gendringen JO15-1DVC'26 JO15-12-0
Speelronde 3Woensdag 23 oktober 201919.00 uurSC Varsseveld JO15-1V en AV Pax JO15-13-1
Speelronde 3Woensdag 23 oktober 201919.00 uurFC Dinxperlo JO15-1DVC'26 JO15-12-3
Speelronde 4Woensdag 6 november 201919.00 uurV en AV Pax JO15-1VV Gendringen JO15-11-6
Speelronde 4Woensdag 6 november 201919.00 uurSC Varsseveld JO15-1FC Dinxperlo JO15-11-1
Speelronde 5Woensdag 27 november 201919.00 uurDVC'26 JO15-1V en AV Pax JO15-1
Speelronde 5Woensdag 27 november 201919.00 uurVV Gendringen JO15-1SC Varsseveld JO15-1
Klasse A - Poule 3WedstrijdenPuntenDoelsaldo
AZSV JO15-126+3
Longa'30 JO15-123+2
VIOD Doetinchem JO15-120-2
SV Concordia Wehl JO15-120-3
SpeelrondeSpeeldatumAanvangstijdThuisUitUitslag
Speelronde 1Woensdag 25 september 201919.00 uurSV Concordia Wehl JO15-1Longa'30 JO15-12-3
Speelronde 1Woensdag 25 september 201919.00 uurVIOD Doetinchem JO15-1AZSV JO15-12-3
Speelronde 2Woensdag 23 oktober 201919.00 uurAZSV JO15-1SV Concordia Wehl JO15-12-0
Speelronde 2Maandag 28 oktober 201919.00 uurLonga'30 JO15-1VIOD Doetinchem JO15-12-1
Speelronde 3Maandag 25 november 201919.00 uurVIOD Doetinchem JO15-1SV Concordia Wehl JO15-1
Speelronde 3Woensdag 27 november 201919.00 uurLonga'30 JO15-1AZSV JO15-1
Klasse B - Poule 4WedstrijdenPuntenDoelsaldo
SP Eefde JO15-126+8
VV Ulftse Boys JO15-123+2
SJO ZZC JO15-123-4
Angerlo Vooruit JO15-120-6
SpeelrondeSpeeldatumAanvangstijdThuisUitUitslag
Speelronde 1Woensdag 9 oktober 201919.00 uurVV Ulftse Boys JO15-1SJO ZZC JO15-13-4
Speelronde 1Woensdag 9 oktober 201919.00 uurSP Eefde JO15-1Angerlo Vooruit JO15-15-2
Speelronde 2Woensdag 30 oktober 201919.00 uurAngerlo Vooruit JO15-1VV Ulftse Boys JO15-10-3
Speelronde 2Woensdag 30 oktober 201919.00 uurSJO ZZC JO15-1SP Eefde JO15-10-5
Speelronde 3Zaterdag 30 november 201910.30 uurSP Eefde JO15-1VV Ulftse Boys JO15-1
Speelronde 3Woensdag 20 november 201919.00 uurSJO ZZC JO15-1Angerlo Vooruit JO15-1
Klasse B - Poule 5WedstrijdenPuntenDoelsaldo
VV Terborg/SP Silvolde JO15-126+3
VV Vorden JO15-126+2
Warnsveldse Boys JO15-120-2
VVG'25 JO15-120-3
SpeelrondeSpeeldatumAanvangstijdThuisUitUitslag
Speelronde 1Woensdag 9 oktober 201919.00 uurWarnsveldse Boys JO15-1VV Vorden JO15-12-3
Speelronde 1Woensdag 9 oktober 201919.00 uurVV Terborg/SP Silvolde JO15-1VVG'25 JO15-12-0
Speelronde 2Woensdag 30 oktober 201919.00 uurVV Terborg/SP Silvolde JO15-1Warnsveldse Boys JO15-13-2
Speelronde 2Woensdag 30 oktober 201919.00 uurVV Vorden JO15-1VVG'25 JO15-12-1
Speelronde 3Maandag 18 november 201919.00 uurVVG'25 JO15-1Warnsveldse Boys JO15-1
Speelronde 3Woensdag 20 november 201919.00 uurVV Vorden JO15-1VV Terborg/SP Silvolde JO15-1
Klasse B - Poule 6WedstrijdenPuntenDoelsaldo
SV OBW JO15-126+10
SV Kilder JO15-123-1
SV Keijenburgse Boys JO15-123-3
DZC'68 JO15-220-6
SpeelrondeSpeeldatumAanvangstijdThuisUitUitslag
Speelronde 1Woensdag 9 oktober 201919.00 uurSV OBW JO15-1DZC'68 JO15-29-4
Speelronde 1Woensdag 9 oktober 201919.00 uurSV Keijenburgse Boys JO15-1SV Kilder JO15-11-5
Speelronde 2Woensdag 30 oktober 201919.00 uurSV Kilder JO15-1SV OBW JO15-10-5
Speelronde 2Woensdag 30 oktober 201919.00 uurDZC'68 JO15-2SV Keijenburgse Boys JO15-12-3
Speelronde 3Woensdag 20 november 201919.00 uurSV Keijenburgse Boys JO15-1SV OBW JO15-1
Speelronde 3Woensdag 20 november 201919.00 uurDZC'68 JO15-2SV Kilder JO15-1