Poulefase Jeugd Onder 15

Poule 1 (B Categorie)WedstrijdenPuntenDoelsaldo
ST: Terbog/Silvolde JO15-1G **26+ 14
VIOD JO15-1G **26+ 12
ST: VVG'25/Etten JO15-120- 11
FC Bergh JO15-120- 15
WedstrijdSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 1Woensdag 16 september 202019.00 uurST: Terborg/Silvolde JO15-1GFC Bergh JO15-112 - 0
Wedstrijdnummer 2Woensdag 16 september 202019.00 uurVIOD JO15-1GST: VVG'25/Etten JO15-19 - 0
Wedstrijdnummer 3Maandag 28 september 202019.00 uurST: VVG'25/Etten JO15-1ST: Terborg/Silvolde JO15-1G0 - 2
Wedstrijdnummer 4Woensdag 7 oktober 202019.00 uurFC Bergh JO15-1VIOD JO15-1G1 - 4
Wedstrijdnummer 5Afgelast19.00 uurVIOD JO15-1GST: Terborg/Silvolde JO15-1G
Wedstrijdnummer 6Afgelast19.15 uurFC Bergh JO15-1ST: VVG'25/Etten JO15-1
Poule 2 (B Categorie)WedstrijdenPuntenDoelsaldo
OBW JO15-1 **26+ 7
Groessen JO15-123+ 8
Sc Westervoort JO15-123+ 2
Kilder JO15-120- 17
WedstrijdSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 7Woensdag 16 september 202019.00 uurOBW JO15-1Groessen JO15-15 - 1
Wedstrijdnummer 8Woensdag 16 september 202019.00 uurKilder JO15-1Sc Westervoort JO15-12 - 7
Wedstrijdnummer 9Dinsdag 29 september 202018.45 uurSc Westervoort JO15-1OBW JO15-11 - 4
Wedstrijdnummer 10Woensdag 30 september 202019.15 uurGroessen JO15-1Kilder JO15-112 - 0
Wedstrijdnummer 11Afgelast19.00 uurKilder JO15-1OBW JO15-1
Wedstrijdnummer 12Afgelast19.15 uurGroessen JO15-1Sc Westervoort JO15-1
Poule 3 (B Categorie)WedstrijdenPuntenDoelsaldo
SP Lochem JO15-1 **26+ 9
ST: Reunie/GSV '63 JO15-1 **26+ 5
Varsseveld JO15-1G20- 5
Pax JO15-1G20- 9
WedstrijdSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 13Woensdag 16 september 202019.00 uurVarsseveld JO15-1GSP Lochem JO15-10 - 3
Wedstrijdnummer 14Woensdag 7 oktober 202019.00 uurPax JO15-1GST: Reunie/GSV'63 JO15-13 - 6
Wedstrijdnummer 15Woensdag 30 september 202019.00 uurST: Reunie/GSV'63 JO15-1Varsseveld JO15-1G4 - 2
Wedstrijdnummer 16Dinsdag 29 september 202019.00 uurSP Lochem JO15-1Pax JO15-1G7 - 1
Wedstrijdnummer 17Afgelast19.00 uurPax JO15-1GVarsseveld JO15-1G
Wedstrijdnummer 18Afgelast19.00 uurSP Lochem JO15-1ST: Reunie/GSV'63 JO15-1
Poule 4 (B Categorie)WedstrijdenPuntenDoelsaldo
Warnsveldse Boys JO15-126+ 7
ZZC '20 JO15-113+ 2
Warnsveldse Boys JO14-110- 4
Vorden JO15-120- 5
WedstrijdSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 19Woensdag 16 september 202019.00 uurZZC '20 JO15-1Vorden JO15-14 - 2
Wedstrijdnummer 20Maandag 21 september 202019.00 uurWarnsveldse Boys JO15-1Warnsveldse Boys JO14-18 - 4
Wedstrijdnummer 21Afgelast19.00 uurWarnsveldse Boys JO14-1ZZC '20 JO15-1
Wedstrijdnummer 22Woensdag 30 september 202019.00 uurVorden JO15-1Warnsveldse Boys JO15-12 - 5
Wedstrijdnummer 23Afgelast19.00 uurWarnsveldse Boys JO15-1ZZC '20 JO15-1
Wedstrijdnummer 24Afgelast19.00 uurVorden JO15-1Warnsveldse Boys JO14-1
Poule 5 (A Categorie)WedstrijdenPuntenDoelsaldo
Longa '30 JO15-1 **26+ 5
FC Zutphen JO15-123+ 1
ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO15-1230
FC Trias JO15-120- 6
WedstrijdSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 25Woensdag 16 september 202019.00 uurFC Trias JO15-1FC Zutphen JO15-10 - 4
Wedstrijdnummer 26Woensdag 7 oktober 202019.00 uurLonga '30 JO15-1ST: Ulftse Boys/GWVV/ NVC/SDOUC JO15-14 - 2
Wedstrijdnummer 27Woensdag 30 september 202019.00 uurST: Ulftse Boys/GWVV/ NVC/SDOUC JO15-1FC Trias JO15-12 - 0
Wedstrijdnummer 28Woensdag 30 september 202019.00 uurFC Zutphen JO15-1Longa '30 JO15-11 - 4
Wedstrijdnummer 29Afgelast12.00 uurLonga '30 JO15-1FC Trias JO15-1
Wedstrijdnummer 30Afgelast19.30 uurFC Zutphen JO15-1ST: Ulftse Boys/GWVV/ NVC/SDOUC JO15-1
Poule 6 (A Categorie)WedstrijdenPuntenDoelsaldo
AZSV JO15-1 **26+ 4
DZC '68 JO15-1G24+ 1
Grol JO15-121- 3
DVC '26 JO15-1G20- 2
WedstrijdSpeeldatumTijdThuisUitUitslag
Wedstrijdnummer 31Woensdag 16 september 202019.00 uurAZSV JO15-1Grol JO15-14 - 1
Wedstrijdnummer 32Woensdag 16 september 202019.00 uurDZC '68 JO15-1GDVC '26 JO15-1G1 - 0
Wedstrijdnummer 33Woensdag 30 september 202019.30 uurDVC '26 JO15-1GAZSV JO15-11 - 2
Wedstrijdnummer 34Woensdag 30 september 202019.00 uurGrol JO15-1DZC '68 JO15-1G1 - 1
Wedstrijdnummer 35Afgelast19.00 uurDZC '68 JO15-1GAZSV JO15-1
Wedstrijdnummer 36Afgelast19.00 uurGrol JO15-1DVC '26 JO15-1G

** geplaatst voor knock-outfase