Categorie Vrouwenvoetbal

POULE 1 – Vrouwenvoetbal

poule 1 clubgsw-g-vv – tpt
2 2-0-0 8 – 2 6
2 1-0-1 5 – 4 3
1 0-0-1 2 – 4 0
1 0-0-1 1 – 6 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma -Poule 1

NrDagStartThuisUitScore
159Woe 10 nov 20.00 2 – 1
181Woe 24 nov 20.00 1 – 6
184Woe 24 nov 20.00 4 – 2
192Woe 23 febr 20.00 . – .
193Woe 23 febr 20.00 . – .
170Woe nnb20.00 . – .

POULE 2 – Vrouwenvoetbal

poule 2 clubgsw-g-vv – tpt
2 1-1-0 6 – 1 4
2 1-1-0 3 – 2 4
2 0-0-2 1 – 7 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma -Poule 2

NrDagStartThuisUitScore
160Woe 13 okt20.00 1 – 1
172Woe 3 nov20.00 2 – 1
183Woe 24 nov20.00 0 – 5

POULE 3 – Vrouwenvoetbal

Deze poule is opgeheven ivm  terugtrekking van:

DVV VR1 – Ruurlo VR1 – FC Trias VR1

Westervoort MO19-1 – AJAX Breedenbroek VR1 – DCS/OBW VR1

POULE 4 – Vrouwenvoetbal

poule 4clubgsw-g-vv – tpt
2 1-1-0 8 – 1 4
2 1-1-0 7 – 2 4
2 0-0-2 1 -13 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 4

NrDagStartThuisUitScore
162Woe 13 okt 20.30 1 – 6
174Woe 03 nov 20.15 1 – 1
185Woe 24 nov 20.15 7 – 0

POULE 5 – Vrouwenvoetbal

poule 5clubgsw-g-vv – tpt
1 1-0-0 7 – 0 3
1 1-0-0 6 – 0 3
2 1-0-1 5 – 9 3
2 0-0-2 2 -11 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 5

NrDagStartThuisUitScore
163Woe 20 okt 20.00 0 – 6
164Woe 20 okt 20.00 7 – 0
175Woe 10 nov 20.00 5 – 2
186Woe 23 febr 20.00 . – .
187Woe 23 febr 20.00 . – .
176Woe nnb20.00 . – .

POULE 6 – Vrouwenvoetbal

poule 6clubgsw-g-vv – tpt
2 2-0-0 10- 2 6
2 1-0-1 8 – 6 3
2 1-0-1 2 – 4 3
2 0-0-2 0 – 8 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 6

NrDagStartThuisUitScore
165Woe 20 okt 20.00 6 – 2
166Don 28 okt20.00 2 – 0
178Don 11 nov20.00 6 – 0
177Din 16 nov20.00 0 – 4
188Woe 23 febr 20.00 . – .
189Woe 23 febr 20.00 . – .

POULE 7 – Vrouwenvoetbal

poule 7clubgsw-g-vv – tpt
2 2-0-0 29 – 2 6
2 1-0-1 5 -18 3
2 1-0-1 4 -16 3
2 0-0-2 5 – 7 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 7

NrDagStartThuisUitScore
167Din 19 okt 19.30 2 – 15
168Woe 20 okt 20.00 5 – 4
179Din 09 nov 20.00 1 – 2
180Woe 10 nov 20.00 14 -0
190Woe 23 febr 20.00 . – .
191Woe 23 febr 20.00 . – .

KNOCK-OUT FASE

2e RONDE

NrDagStartThuisUitScore
194Woe 09 mrt20.00 . – .
195Woe 09 mrt20.00 . – .
196Woe 09 mrt20.00 . – .
197Woe 09 mrt20.00 . – .
198Woe 09 mrt20.00 . – .
199Woe 09 mrt20.00 . – .

winnaars door naar Kwart Finale

* wint na shoot-outs

KWART-FINALE

De teams AZSV VR 1 en DZC’68 VR1 worden nu toegevoegd aan het toernooi.

NrDagStartThuisUitScore
200Woe 23 mrt20.00 . – .
201Woe 23 mrt20.00 . – .
202Woe 23 mrt20.00 . – .
203Woe 23 mrt20.00 . – .

 winnaars door naar Halve Finale

* wint na shoot-outs

HALVE-FINALE

Locatie Sportpark Dichteren

NrDagStartThuisUitScore
204Woe 06 apr 20.00. – .
205Woe 13 apr20.00 . – .

winnaars door naar Finale

* wint na shoot-outs

FINALE

Locatie Sportpark Dichteren

***  Bij gelijkspel na 90 min. volgen direct de shoot-outs,

NrdagStartThuisUitScore
206Zat 25 juni12.30 . – .

* wint na shoot-outs

EINDSTAND