Categorie Vrouwenvoetbal

POULE 1 – Vrouwenvoetbal

poule 1 clubgsw-g-vv – tpt
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma -Poule 1

NrDagStartThuisUitScore
161Woe 28 okt 20.00 . – .
162Woe 10 nov 20.00 . – .
163Woe 24 nov 20.00 . – .

POULE 2 – Vrouwenvoetbal

poule 2 clubgsw-g-vv – tpt
1 0-1-0 1 – 1 1
1 0-1-0 1 – 1 1
0 0-0-0 0 – 0 0

Nummer 1 van deze poule naar de volgende ronde

Programma -Poule 2

NrDagStartThuisUitScore
164Woe 13 okt20.00 1 – 1
165Woe 3 nov20.00 . – .
166Woe 24 nov20.00 . – .

POULE 3 – Vrouwenvoetbal

poule 3 clubgsw-g-vv – tpt
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0

Nummer 1 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 3

NrDagStartThuisUitScore
167NNB20.00 . – .
168Woe 3 nov 20.00 . – .
169Woe 24 nov 20.00 . – .

POULE 4 – Vrouwenvoetbal

poule 4clubgsw-g-vv – tpt
1 1-0-0 6 – 1 3
1 0-0-1 1 – 6 0
0 0-0-0 0 – 0 0

Nummer 1 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 4

NrDagStartThuisUitScore
170Woe 13 okt 20.00 1 – 6
171Woe 03 nov 20.00 . – .
172Woe 24 nov 20.15 . – .

POULE 5 – Vrouwenvoetbal

poule 5clubgsw-g-vv – tpt
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 5

NrDagStartThuisUitScore
173Woe 20 okt 20.00 veld DZC 68
174Woe 20 okt 20.00 . – .
175Woe 10 nov 20.00 . – .
176Woe 10 nov 20.00 . – .
177Woe 01 dec 20.00 . – .
178Woe 01 dec 20.00 . – .

POULE 6 – Vrouwenvoetbal

poule 6clubgsw-g-vv – tpt
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 6

NrDagStartThuisUitScore
179Woe 20 okt 20.00 . – .
180Don 21 okt20.00 . – .
181Woe 10 nov 20.00 . – .
182Woe 10 nov 20.00 . – .
183Woe 01 dec 20.00 . – .
184Woe 01 dec 20.00 . – .

POULE 7 – Vrouwenvoetbal

poule 7clubgsw-g-vv – tpt
1 1-0-0 15 – 2 3
0 0-0-0 0 – 0 0
0 0-0-0 0 – 0 0
1 0-0-1 2 – 15 0

Nummer 1 en 2 van deze poule naar de volgende ronde

Programma – Poule 7

NrDagStartThuisUitScore
185Din 19 okt 19.30 2 – 15
186Woe 20 okt 20.00 . – .
187Woe 10 nov 20.00 . – .
188Woe 10 nov 20.00 . – .
189Woe 01 dec 20.00 . – .
190Woe 01 dec20.00 . – .

PLAATSINGSWEDSTRIJD

winnaar speelt thuiswedstrijd in Kwart Finale, verliezer speelt uitwedstrijd in Kwart Finale

NrdagStartThuisUitScore
191woe 03 nov20.00. – .

* wint na shoot-outs

KNOCK-OUT FASE

2e RONDE

NrDagStartThuisUitScore
192Woe 26 jan20.00 . – .
193Woe 26 jan20.00 . – .
194Woe 26 jan20.00 . – .
195Woe 26 jan20.00 . – .
196Woe 26 jan20.00 . – .
197Woe 26 jan20.00 . – .

winnaars door naar Kwart Finale

* wint na shoot-outs

KWART-FINALE

NrDagStartThuisUitScore
198Woe 09 mrt20.00 . – .
199Woe 09 mrt20.00 . – .
200Woe 09 mrt20.00 . – .
201Woe 09 mrt20.00 . – .

 winnaars door naar Halve Finale

* wint na shoot-outs

HALVE-FINALE

Locatie Sportpark Dichteren

NrDagStartThuisUitScore
202Woe 06 apr 20.00. – .
203Woe 13 apr20.00 . – .

winnaars door naar Finale

* wint na shoot-outs

FINALE

Locatie Sportpark Dichteren

***  Bij gelijkspel na 90 min. volgen direct de shoot-outs,

NrdagStartThuisUitScore
204Zat 25 juni12.30 . – .

* wint na shoot-outs

EINDSTAND